پارلمان زباله نوزاد کنترل انتقال بیمارستان

پارلمان: زباله نوزاد کنترل انتقال بیمارستان کیسه زباله نوزاد تازه متولد شده اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل استانبول به اندازه نیویورک امن است / ییلدیریم

نخست وزیر ترکیه با بیان اینکه دنیا از یک دوران پر چالش می‌گذرد اعلام کرد، هیچ کشوری در دنیا از تهدیدهای موجود در امان نیست. 

استانبول به اندازه نیویورک امن است / ییلدیریم

ییلدیریم: استانبول به اندازه نیویورک امن است

عبارات مهم : ترکیه

نخست وزیر ترکیه با بیان اینکه دنیا از یک دوران پر چالش می گذرد اعلام کرد، هیچ کشوری در دنیا از تهدیدهای موجود در امان نیست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، بنعالی ییلدیریم، نخست وزیر ترکیه اعلام کرد: استانبول به اندازه نیویورک امن است و آنکارا نیز به اندازه واشنگتن.

استانبول به اندازه نیویورک امن است / ییلدیریم

نخست وزیر ترکیه در جمع ترک های مقیم آمریکا از اتباع ترکیه خواست که ارتباط خود را با دولت و دیگر موسسات ترکیه زیاد کردن دهند.

وی گفت: زیاد کردن حضور شما در موسسات محلی و دولتی ترکیه باعث می شود که صدای ما شنیده شود. این همکاری ها نه تنها باعث تقویت همبستگی با ملت ترکیه می شود بلکه به زیاد کردن صلح و رفاه نیز کمک می کند.

نخست وزیر ترکیه با بیان اینکه دنیا از یک دوران پر چالش می‌گذرد اعلام کرد، هیچ کشوری در دنیا از تهدیدهای موجود در امان نیست. 

ییلدیریم در سفر چهار روزه خود به آمریکا با مایک پنس، معاون مدیر جمهور این کشور در کاخ سفید و آنتونیو گوترش، دبیرکل شرکت ملل دیدار و گفت وگو کرد.

وی روز جمعه به مناسبت درگذشت مصطفی کمال آتاتورک، بنیانگذار ترکیه مدرن، در کنسولگری این کشور در نیویورک اعلام کرد: ترکیه در برابر همه بی عدالتی ها می ایستد و دستان خود را به سوی محرومان با آغوش باز می گشاید و در حال حاضر میزبان میلیون ها آواره است و نان خود را با آنها تقسیم می کند. کسانی که به ما توهین می کنند و ما را مقصر می دانند در درجه اول باید به خود نگاه کرده و ببینند که آنها چه کار انجام داده اند.

او در بخش دیگری از اظهاراتش راجع به چالش های موجود در روابط آمریکا و ترکیه گفت: این پرسشها موقتی هست. دوستی میان دو کشور بسیار مهم بوده و جهت ما ارزشمند است.

استانبول به اندازه نیویورک امن است / ییلدیریم

وی در ادامه به شهروندان ترکیه مقیم آمریکا و کشورهای دیگر گفت که احساس راحتی کنند لیکن ترکیه هرگز از راه خود به سوی دموکراسی و توسعه منحرف نخواهد شد.

واژه های کلیدی: ترکیه | آمریکا | نیویورک | استانبول | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs